loader
Smartfony w Kielcach

Sklep Xiaomi w Kielcach

Miłośnicy nowoczesnych urządzeń i odkryć technologicznych z pewnością odnajdą się w ofercie sklepu Dragonist.pl. Stworzyła go grupa entuzjastów, którzy chcieli wprowadzić na polski rynek nowe, ciekawe rozwiązania - po to, by hobbyści tacy jak oni mogli je poznać i używać ich w codziennym życiu.

Dragonist,pl oferuje klientom smartwache, akcesoria telefoniczne oraz smartfony, w tym rzadkiej na polskim rynku, chińskiej firmy Xiaomi. Sklep znajduje się w Kielcach.

Smartfony chińskiego producenta

Xiaomi jest niezwykłą marką, której historia mogłaby zainspirować niejednego marketingowca. Powstała niedawno, a dziś jest czołowym producentem dobrych smartfonów w przystępnych, satysfakcjonujących cenach.

Smartfony Xiaomi online

Coraz częściej pojawia się na rynkach Europy, warto więc ją kojarzyć. Flagowe produkty Xiaomi to smartfony, szczególnie z serii Mi, która zapoczątkowała istnienie firmy na rynkach świata. Telefony tej matki są wytrzymałe, praktyczne, nowoczesne i niedrogie, dlatego Polacy coraz bardziej się do nich przekonują.

Dragonist,pl to jeden z nielicznych dystrybutorów Xiaomi w Polsce. W ofercie sklepu znajdują się modele Mi Max 3, Mi 8, Mi A2. Oprócz tych flagowych, popularnych modeli, można tu nabyć także Xiaomi Redmi 5 Plus czy Redmi 6.Nie tylko telefonyXiaomi powstało po to, by produkować funkcjonalne smartfony. W ofercie marki znajdują się jednak i inne urządzenia. To między innymi doskonały Mi dron 4K Camera.

W sklepie Dragonist.pl można kupić także lampy z czujnikami ruchu, oczyszczacze powietrza oraz Xiaomi Mi Gateway - urządzenie pozwalające kontrolować domowe technologie. Ten kielecki sklep zapoznaje polskiego odbiorcę z rozwojem i ewolucją chińskiej marki. Co jeszcze warto dodać? Niższe ceny! Nigdzie w Polsce nie można dostać produktów Xiaomi w cenach równie atrakcyjnych, jak w sklepie internetowym Dragonist.pl - warto tam zajrzeć i przekonać się.

Kategorie

Popularne

Znajdź swój wymarzony telefon komórkowy na dragonist.pl!

Oferta sklepu draginist.pl jest wyjątkowo rozbudowana. Składają się na nią nie tylko najlepsze smartfony, ale i telefony najprostsze w obsłudze, pochodzące z kolekcji najbardziej znanych marek. Klienci mogą też liczyć na spory wybór tak w zakresie parametrów, jak i cen.

Telefon tradycyjny, czy nowoczesny?

O tym, jaki aparat wybrać, najczęściej decyduje to, kto będzie z niego korzystał. Tylko wtedy można mieć pewność, że będzie to model, który okaże się rzeczywiście satysfakcjonujący. Możliwości jest wiele, można zatem zdecydować się zarówno na smartfon posiadający duży, dotykowy wyświetlacz, jak i na niewielką komórkę, która jest wyposażona w klasyczną, wypukłą klawiaturę. Najbardziej nowoczesne telefony sprawdzają się zresztą nie tylko podczas klasycznych rozmów oraz pisania sms-ów. Dziś można je wykorzystywać także do surfowania po necie i grania.

Najlepsze smartfony w Kielcach!

Dragonist.pl to sklep, w którym na ogromny wybór można liczyć także wówczas, gdy interesują nas konkretne parametry konkretnych modeli. Można tu więc znaleźć nie tylko smartfony o pojemnych bateriach, ale również takie, które najbardziej przydadzą się osobom kochającym robienie selfie. Dziś w ofercie znajdują się zarówno rozwiązania firmy iPhone, jak i te, które pochodzą z kolekcji innych uznanych firm takich, jak choćby HTC, Samsung, Nokia oraz Sony. Warto więc sprawdzić najlepsze modele, porównywać ich ceny i korzystać z pojawiających się regularnie promocji. Telefon można kupić w sklepie EURO RTV AGD, nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby zamówić go online.

Nowe posty