loader
Popularne marki

Sprzęt audio dla wymagających. Urządzenia Accuphase

Accuphase Laboratories, Inc. to japoński producent elektroniki. Firma powstała w 1972 roku.

Charakterystyka firmy

Specyficzną cechą firmy jest to, że z rozmysłem ogranicza produkcje urządzeń, a jej produkty Accuphase są dostępne tylko w wybranych sklepach specjalistycznych. Sprzęt Accuphase jest tworzony przede wszystkim w trosce o naprawdę wysoką wierność reprodukcji dźwięku. To jest główny powód, dla którego produkty te nie stały się przedmiotem masowej produkcji. Accuphase Laboratory Inc, z siedzibą w Jokohamie, drugim co do wielkości mieście Japonii, od ponad trzech dekad produkuje wzmacniacze, gramofony, korektory cyfrowe itp. Urządzenia Accuphase cechują się zoptymalizowaną ścieżką audio. Marka znana jest na całym świecie z produkcji urządzeń, które są odporne na zużycie. Urządzenia sygnowane przez tę markę wręcz „olśniewają” dokładnością wykonania. W efekcie Accuphase produkuje wyłącznie produkty z najwyższej półki. Filozofia firmy to ekskluzywność urządzeń. Założyciele uznali, że skoro istnieją niezwykle drogie, wykwintne instrumenty muzyczne, powinny być też unikalne urządzenia elektroniczne, które w pełni oddadzą głębie dźwięku. To przekonanie tworzy główną koncepcję twórców: w każdym module, w każdym produkcie konieczne jest osiągnięcie najwyższej jakości. Ręczny montaż i uruchomienie, niekończące się badania i testy, dotyczą każdego urządzenia. W efekcie wielkość produkcji jest ograniczona, a produkty Accuphase uznawane za te z najwyższej półki.

studio wyposażone w sprzęt audio

Produkt flagowy

Mimo to asortyment markowych komponentów Accuphase jest szeroki: od odtwarzaczy CD / SACD i różnych wzmacniaczy po procesory AV, cyfrowe zwrotnice i kondycjonery sieciowe. W każdym urządzeniu znajdziemy stosunkowo dużą liczbę elementów. Urządzenia przez to zapewniają niezwykle niski poziom szumów i minimalizują zniekształcenia intermodulacyjne. Jednym z flagowych i najbardziej rozpoznawalnych produktów jest wzmacniacz zintegrowany Accuphase E-470.

Układ dźwiękowy oparty na wybranych elementach i obwodach półprzewodnikowych gwarantuje dużą moc i niski poziom szumów. Ponadto wyróżnia się zaawansowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi producenta oraz profesjonalnym wykonaniem podstawy dźwiękowej. Ma masywny korpus i waży 24,4 kg. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii producent był w stanie zmniejszyć gabaryty sprzętu w porównaniu z modelem z poprzedniej serii. Co sprawia, że wzmacniacz E-470 jest praktyczny w użyciu. Panel przedni z wyświetlaczem, dużymi regulatorami głośności i źródła oraz ukryta funkcjonalna klawiatura z kontrolkami balansu, tonu i basów oznacza lepszą ergonomię. Wszystkie wysokiej jakości pozłacane złącza, z wyjątkiem wyjścia słuchawkowego na panelu przednim, znajdują się z tyłu.

Zaawansowana konstrukcja dźwięku zintegrowanego wzmacniacza dostarcza 260 W na kanał przy 4 omach i wymaga wydajnego odprowadzania ciepła, dlatego górny panel obudowy wyposażony jest w otwory wentylacyjne i masywne radiatory po bokach. Dzięki impedancji 8 omów, stosunkowi S / N 109 dB i THD 0,05%, Accuphase E-470 zapewnia dźwięk o mocy 180 watów na kanał i minimalnym poziomie szumów. Wysoką szczegółowość odtwarzanej treści audio gwarantuje zakres częstotliwości obsługiwany przez urządzenie 3-150000 Hz.

Zaawansowana konstrukcja obwodu dźwiękowego z izolowanymi komponentami wzmacniacza i przedwzmacniacza eliminuje wszelkie zniekształcenia podczas pracy. Zastosowanie wysokiej jakości obwodu zasilającego z transformatorem toroidalnym i mocnymi tranzystorami na stopniu wyjściowym zapewnia maksymalną stabilność przy wysokich mocach znamionowych. Warto zwrócić uwagę na bezpośrednie wzmocnienie sygnału podczas podłączania sprzętu do odtwarzacza CD.

Zobacz ofertę sprzętu audio Accuphase na stronie Nautilusa: https://salony.nautilus.net.pl/

Kategorie

Popularne

Znajdź swój wymarzony telefon komórkowy na dragonist.pl!

Oferta sklepu draginist.pl jest wyjątkowo rozbudowana. Składają się na nią nie tylko najlepsze smartfony, ale i telefony najprostsze w obsłudze, pochodzące z kolekcji najbardziej znanych marek. Klienci mogą też liczyć na spory wybór tak w zakresie parametrów, jak i cen.

Telefon tradycyjny, czy nowoczesny?

O tym, jaki aparat wybrać, najczęściej decyduje to, kto będzie z niego korzystał. Tylko wtedy można mieć pewność, że będzie to model, który okaże się rzeczywiście satysfakcjonujący. Możliwości jest wiele, można zatem zdecydować się zarówno na smartfon posiadający duży, dotykowy wyświetlacz, jak i na niewielką komórkę, która jest wyposażona w klasyczną, wypukłą klawiaturę. Najbardziej nowoczesne telefony sprawdzają się zresztą nie tylko podczas klasycznych rozmów oraz pisania sms-ów. Dziś można je wykorzystywać także do surfowania po necie i grania.

Najlepsze smartfony w Kielcach!

Dragonist.pl to sklep, w którym na ogromny wybór można liczyć także wówczas, gdy interesują nas konkretne parametry konkretnych modeli. Można tu więc znaleźć nie tylko smartfony o pojemnych bateriach, ale również takie, które najbardziej przydadzą się osobom kochającym robienie selfie. Dziś w ofercie znajdują się zarówno rozwiązania firmy iPhone, jak i te, które pochodzą z kolekcji innych uznanych firm takich, jak choćby HTC, Samsung, Nokia oraz Sony. Warto więc sprawdzić najlepsze modele, porównywać ich ceny i korzystać z pojawiających się regularnie promocji. Telefon można kupić w sklepie EURO RTV AGD, nic jednak nie stoi na przeszkodzie temu, aby zamówić go online.

Nowe posty